۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۱۵۲۳۶۰

توقف عرضه بلیت هواپیما با قیمت های جدید

با دستور دادستان تهران عرضه بلیت هواپیما با قیمت های جدید متوقف شد و سامانه‌ها و سیستم‌های هواپیمایی در حال به روزرسانی به قیمت‌های قبل از دی ماه هستند.
توقف عرضه بلیت هواپیما با قیمت های جدید
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، در پی دستور دادستان تهران، برای رسیدگی به تخلفات شرکت هواپیمایی در افزایش قیمت بلیت پرواز در ماه گذشته، صبح امروز سرپرست دادسرای ناحیه 30 فرودگاه‌های کشور به همراه نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی از چند شرکت هواپیمایی بازدید کرد.
رئیس دادسرای ناحیه 30 فرودگاه‌های تهران گفت: افزایش قیمتی که اخیرا از طریق انجمن شرکت‌های هواپیمایی به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شد، مصوبه ستاد تنظیم بازار را نداشت. به صورت جدی به موضوع ورود پیدا کردیم و مصمم هستیم تک تک شرکت‌های هواپیمایی را از نزدیک بازرسی کرده و جایی که افزایش قیمت باشد، برخورد قانونی صورت گیرد. این اضافه دریافتی که در شرکت‌های هواپیمایی صورت گرفته حتما باید به مردم و به مسافرین برگردانده شود.
وی افزود: با تذکراتی که دادسرای تهران به شرکت‌ها داده است، عرضه قیمت‌های خلاف قانون متوقف شده و سامانه‌ها و سیستم‌های هواپیمایی در حال به روزرسانی به حالت قیمت‌های قبل از دی ماه هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی