۳
۶
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۱۵۵۰۳۵
خبر نفت ما تایید شد؛

مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی به متدین سپرده شد

متدین بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در انجام امور پروژه‌های مختلف دارد و پیش از این به مدت ده سال، به عنوان مدیر عامل هلدینگ مشاورین قرار گاه خاتم الانبیاء مشغول فعالیت بوده است. 
مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی به متدین سپرده شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، در مراسمی با حضور نشان زاده معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار، قربانی، معاون حاکمیت و سامانه ها، عظیمی مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، قانعی مدیر عامل پترول و جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران، از زحمات مهندس بابایی مدیرعامل سابق مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی قدردانی و مهندس مصطفی متدین به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع پتروشیمی معرفی شد.
متدین بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در انجام امور پروژه‌های مختلف دارد و پیش از این به مدت ده سال، به عنوان مدیر عامل هلدینگ مشاورین قرار گاه خاتم الانبیاء مشغول فعالیت بوده است. 
تغییرات برای تحول و پایایی
مهندس نشان زاده معاون برنامه ریزی و کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این مراسم با تمجید از شخصیت ممتاز و اقدامات و زحمات ارزشمند و ماندگار مهندس بابایی در طول مدت خدمت در صنعت نفت و پتروشیمی، تغییرات مدیریتی را لازمه پایایی و بقای هر سازمان پویا و بالنده دانست و گفت: ان شاالله حضور مهندس متدین با سابقه طولانی و ارزنده،  باعث تسریع در روند به ثمر رسیدن پروژه‌های مختلف در دست اجرای هلدینگ شود.
در این مراسم، عظیمی مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی و قانعی مدیر عامل پترول و بیطرف رییس هیئت مدیره شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در سخنانی با قدردانی از تلاشهای صادقانه مهندس بابایی در طول دوران مدیریت در این شرکت، برای مهندس متدین در مسند جدید آرزوی موفقیت کردند. 
"تبیین نگاه عمیق و اعتقادی دکتر علی عسکری مدیر عامل هلدینگ به نیروی انسانی به عنوان سرمایه ارزشمند"، "اهمیت تکریم ظرفیت‌های عظیم مدیریتی و جهادی" ، رزومه ممتاز و قابل دفاع مدیریت جدید" و "ضرورت نقش آفرینی پدیمکو در فرایند اجرا و تکمیل پروژه ها"، بخش دیگری از محورهای صحبت های سخنرانان در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی بود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

امیدوارم قراردادهای پر عیب و نقص شاغلین در پروژه ها هر چه سریعتر اصلاح سود .
محمد
انشالله که مدیر عامل مبین انرژی خلیج فارس زودتر تغییر پیدا کند.عدم پایش و اقدام به موقع و بد اوپریشن در دوران این مدیریت مشکلات عدیده ای است که بوجود آمده است .ایشان به فکر 5sو زیباسازی هستند و دریغ از آینده نگری و حفظ نگهداری دستگاهها و نیروی انسانی .انتصابات در دوران ایشان بهر برداری تعمیرات و... سبب کاهش عمر دستگاهها و نارضایتی نیروی انسانی شده است.
Radin
امیدوارم مدیران ناکارآمد و باندباز بعضی پروژه های پیدمکو را که باعث شده اند جایگاه شرکت را زیر سوال ببرند و بیشتر در زمین پیمانکاران بازی کنند و باعث بوجود آمدن ف.س.ا.د شده اند را برکنار و رسوا نمایند .
امیدوارم ناکارامدی مدیر عامل سابق و باند بازی ها تمام شود.
به امید عدالت
سفره تمام جیره خواران مدیر عامل سابق جمع خواهد شد.
به امید حق
منبع اگاه
ظاهرا حرف و حدیث پیرو این شرکت خیلی زیاده
شاید هم تعدادی بازداشت شوند
آیا هیات مدیره هم تغییر خواهد کرد؟؟؟