۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۱۵۵۲۰۸

حضور سرپرست وزارت صمت‌ در غرفه پتروشیمی شازند

سرپرست وزارت صمت‌ با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی شازند و در دیدار با «علیرضا خلیلی‌نیا» مدیرعامل شرکت، از جزئیات عملکرد شازند در ماه ‌های اخیر مخصوصا بومی‌سازی تجهیز «توربو اکسپندر» مطلع شد.
حضور سرپرست وزارت صمت‌ در غرفه پتروشیمی شازند
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،«سیدمهدی نیازی» سرپرست وزارت صمت‌ روز جمعه 29 اردیبهشت‌ماه 1402 با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی شازند و در دیدار با «علیرضا خلیلی‌نیا» مدیرعامل شرکت، از جزئیات عملکرد شازند در ماه ‌های اخیر مخصوصا بومی‌سازی تجهیز «توربو اکسپندر» مطلع شد.
وی خطاب به مدیرعامل پتروشیمی شازند گفت: توجه به توان داخلی و اعتماد به جوانان از اقدامات شایسته پتروشیمی شازند است و این سیاست را باید ادامه دهید.
نیازی با اشاره به اینکه در گذشته و در مقطع کوتاهی در مجتمع پتروشیمی شازند مشغول به کارآموزی بوده گفت: این مجموعه ظرفیت بالایی دارد و امیدوارم رشد تولید در اولویت اقدامات پتروشیمی شازند باشد.
سرپرست وزارت صمت همچنین در جمع خبرنگاران، در خصوص برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، گفت: این نمایشگاه امسال با ابعاد وسیعی‌تری برگزار و با استقبال خوبی از سوی واحدهای تولید و صنعتگران روبرو شد که نشان‌دهنده آن است که تولید داخلی به لحاظ فنی و زیرساختی، آمادگی کامل را برای تامین نیازهای کشور در حوزه ‌های مختلف را دارد.
وی با بیان اینکه سیاست ما قانع بودن به بازار داخلی نبوده و صادرات را به شکل جدی دنبال می‌کنیم، افزود: معتقدیم ظرفیت ایران برای واحدهای تولیدی‌مان کوچک شده و باید گام‌ های وسیع‌تری در منطقه و بازارهای بین‌المللی برداریم. این مساله در دستور کارمان است که اقدامات خوبی صورت گرفته و باید از آنها پشتیبانی کنیم.

مدیرعامل پتروشیمی شازند: هر زمان به جوانان اعتماد کردیم نتیجه گرفتیم
 مدیرعامل پتروشیمی شازند در دیدار با سرپرست وزارت صمت گفت: هر زمانی که به جوانان اعتماد کردیم نتیجه گرفتیم.
وی با اعلام جزئیات عملیات بومی‌سازی «توربو اکسپندر» افزود: سیاست ما تکیه به توان داخلی و رشد تولید است و ان شاءالله امسال رکورد تولید در شرکت را خواهیم شکست.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

توافقنامه دوسر سود نفتی ها
شیدا آریایی پور/حقوقدان، پژوهشگر
چرا راه اندازی طرح NGL-۳۲۰۰پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس ارزشمند است؟
عبدالامیر دیوان بچاری/مدیرعامل و مدیراجرایی اسبق طرح NGL-۳۲۰۰
مسجدسلیمان میعادگاه کشف نفت در ایران
شیدا آریایی پور/حقوقدان،پژوهشگر