۴
۳
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱
کد مطلب : ۱۵۸۴۰۷

عملیات احداث خط لوله انتقال متانول مکران متوقف شد

فرماندار چابهار گفت: خط لوله متانول قبل از رسیدن به شهر چابهار جهت بررسی بیشتر متوقف شده و کارشناسان جهت بررسی بیشتر در حال مطالعه و کارشناسی هستند.
عملیات احداث خط لوله انتقال متانول مکران متوقف شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،جواد سپاهی، اظهار کرد: برای انتقال متانول از پتروشیمی به بندر خط لوله‌ای نیاز است و برای آن در حدود ۸ واریانت در نظر گرفته شده بود که از بین آنها در نهایت یکی انتخاب شد و استعلامات محیط‌زیست و نهادهای دیگر اخذ شد.
وی با اشاره به اینکه این مسئله دارای حساسیت بالایی است، تصریح کرد: قبل از اینکه این خط لوله به شهر برسد با هماهنگی با دادستان کار را در حدود یک ماه پیش تعطیل کردیم به‌ این‌ علت که مجدداً از کارشناسان نظرات قطعی را دریافت کنیم.
سپاهی با بیان اینکه تا زمانی که کارشناسان نظرات قطعی خود را ارائه دهند کار تعطیل خواهد بود، خاطرنشان کرد: بعد از این اگر مشکلی  وجود نداشته باشد با همین واریانت ادامه خواهیم داد در غیر این صورت واریانت دیگر پیش‌بینی و اجرا خواهد شد.
وی اظهار داشت: قبل از تعطیلی کار این موضوع را به پتروشیمی اعلام کرده بودیم و شهرداری نیز هنوز قراردادی با پتروشیمی منعقد نکرده بود ما نیز بحث زیست‌محیطی را مدنظر داشتیم.
فرماندار چابهار با اشاره به اینکه این موضوع یک کار تخصصی است، اظهار کرد: بنده به‌تنهایی نمی‌توانم دراین‌خصوص نظر دهم اگر همه کارشناسان نظر مثبت دهند کار ادامه خواهد یافت؛ اما اگر درصدی احساس خطر برای مردم به وجود آید کار با واریانت دیگر یا از مسیرهای دیگر طبق نظرات کارشناسان پتروشیمی ادامه خواهد یافت.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قبلا یه کارگر داشت مکران به اسم ....................،خیلی داد میزد مکران خرابه و...،الان باید بریم بهش بگیم اشتباه کردیم
دوست اون کارگر
اون کارگر در خود شرکت مکران به شیرین عقلی، لجبازی و کار نابلدی معروف است و تا حالا باعث عزل و استعفای دو مدیر شره است
این تعطیلی ها سیاست دشمنان است ولا هیچ خط لوله ای در ایران به این اهمیت وجود ندارد
کاربرد روانکارهای PFPE  در صنایع هوا فضا
علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد صنعت و بازار روانکار
حضانت فرزندان با کنار هم بودن و مودت والدین زیبنده است
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی