۰
۲
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۱۵۹۰۵۵

پتروشیمی شیراز همچنان در صدر شرکت های برتر در حوزه اقتصاد کشور

 اجلاس سراسری رهبران اقتصاد کشور در مرکز همایش های صدا و سیما در تهران با هدف بررسی و بحث درباره مسائل مهم اقتصادی کشور و تعیین راهبردها و تصمیمات موثر برای توسعه اقتصادی و افزایش تولید در کشور برگزار شد. 
پتروشیمی شیراز همچنان در صدر شرکت های برتر در حوزه اقتصاد کشور
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،یکی از شرکت‌های حاضر در این اجلاس، شرکت پتروشیمی شیراز بود که از مهندس حیدرنیا، مدیرعامل این شرکت به عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشور تقدیر به عمل آمد.
حضور شرکت پتروشیمی شیراز در این اجلاس، نشان از اهمیت و نقش این شرکت در صنعت پتروشیمی کشور دارد. شرکت پتروشیمی شیراز با بیش از شش دهه فعالیت در زمینه تولید محصولات پتروشیمی، به یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین واحدهای صنعتی در این حوزه تبدیل شده است. با تولید محصولاتی مانند اوره کشاورزی (پریل و گرانول)، نیترات آمونیوم ،امونیاک ،متانول ،اسید نیتریک،آرگون شرکت پتروشیمی شیراز نقش مهمی در تأمین نیازهای داخلی و صادرات محصولات پتروشیمی کشور دارد.
انتخاب مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز، حیدرنیا به عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشور در این اجلاس نشان از شناخت و توجه مسئولان و صنعتگران به نقش برجسته شرکت پتروشیمی شیراز در توسعه اقتصادی کشور است. مهندس حیدرنیا بارها با پیشنهاد‌ها، دیدگاه‌ها و تجربیات خود درباره مسائل مربوط به صنعت پتروشیمی نقش مهم و برجسته ای را ایفا کرده و سهم بزرگی را در توسعه اقتصاد کشور دارد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


خصوصی سازی = تورم
خصوصی سازی در تورم بالا = خودکشی اقتصادی
پتروشیمیها به دولت برگردد !!
باید همه پتروشیمیها به دولت ( مردم ) برگردد !!
اینها را به ناحق تاراج کرده اند .
واگذاری صنایع ثروتساز مانند پتروشیمی = کسری بودجه دولت = تورم !!

خصوصی سازی = سراپا فساد و تبانی
خصوصی سازی = تورم
خصوصی سازی = اختلاف طبقاتی
خصوصی سازی = تبعیض شغلی و حقوقی
خصوصی سازی در تورم بالا = خودکشی اقتصادی
نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده