۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
کد مطلب : ۱۶۰۷۱۸

عظیمی فر در راس هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان

 علیرغم آنکه گزینه های اولیه متعددی برای مدیریت بر هلدینگ انرژی گستر سینا مطرح شده بود، سرانجام انتخاب محمدصادق عظیمی فر نهایی و‌ حکم او از سوی دکتر دهقان صادر شده است.
عظیمی فر در راس هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، برخی رسانه ها از معرفی گزینه های نهایی سه هلدینگ انرژی، گردشگری و صنایع غذایی بنیاد مستضعفان خبر داده بودند که در این میان نام محمدصادق عظیمی فر به عنوان گزینه نهایی هلدینگ انرژی بنیاد اعلام و حکم او صادر شده است.
 علیرغم آنکه گزینه های اولیه متعددی برای مدیریت بر هلدینگ انرژی گستر سینا مطرح شده بود، سرانجام انتخاب محمدصادق عظیمی فر نهایی و‌ حکم او از سوی دکتر دهقان صادر شده است. عظیمی فر سابقه همکاری در مجموعه نفت در هر دو دولت قبلی و فعلی را در کارنامه دارد که نشاندهنده روحیه فراجناحی اوست. کارنامه عملکرد عظیمی‌فر هم نشاندهنده تاثیرگذاری بدون حاشیه او در حوزه‌های فعالیت است که این عملکرد، در کارنامه او قابل ارزیابی است. عظیمی‌فر، زمانی که ریاست هیات مدیره شرکت پتروپارس را بر عهده داشت عملکرد مثبتی در تحقق دستاوردهایی همچون بهره برداری از فاز ۱۱ میدان گازی پارس جنوبی، افزایش تولید از میدان نفتی مشترک آزادگان جنوبی و انعقاد قرارداد توسعه بندر خوزه ونزوئلا را در پی داشت. او همچنین مدیر برنامه ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی بوده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده