۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۱۶۰۷۳۲

توقیف محموله ۷ میلیاردی سوخت قاچاق در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در این رابطه خودرو توقیف و راننده آن نیز دستگیر و برای انجام تحقیقات به مرجع قضائی تحویل شد.
توقیف محموله ۷ میلیاردی سوخت قاچاق در اصفهان
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان از متوقف کردن یک دستگاه کامیون تانکردار حامل ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
 سرهنگ کامران ریاحی در این خصوص اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت بالای خود از خروج محموله سوخت قاچاق به وسیله یک دستگاه کامیون کشنده مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: اکیپ گشت خودرویی این پلیس در مسیر محور مواصلاتی پلیس راه اصفهان – شیراز مستقر و پس از شناسایی خودروی مذکور در یک اقدام بهنگام و ضربتی آن را متوقف و در بازرسی از آن 30 هزار لیتر سوخت گازوئیل خارج از شبکه توزیع که راننده بدون داشتن مجوزهای قانونی در حال خارج کردن آن از استان اصفهان بود را کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را 7 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در این رابطه خودرو توقیف و راننده آن نیز دستگیر و برای انجام تحقیقات به مرجع قضائی تحویل شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده