۳
۱
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
کد مطلب : ۱۶۰۷۸۰

مازیار حسینی معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان شد

دکتر سید مازیار حسینی به عنوان معاون اقتصادی بنیاد منصوب شد.
مازیار حسینی معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان شد
به گزارش نفت ما ، طی حکمی‌ از سوی دکتر حسین دهقان، رییس بنیاد مستضعفان و‌جانبازان دکتر سید مازیار حسینی به عنوان معاون اقتصادی بنیاد منصوب شد.
دکتر سید مازیار حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای دکترای تخصصی در رشته مهندسی عمران است و در کنار آن در حوزه های اقتصادی و مدیریتی مانند مدیریت استراتژیک، مدیریت بحران و ریسک، مبانی اقتصاد، بورس و بازار سرمایه و روش‌های نوین تامین مالی دارای سوابق تکمیلی تحصیلی و اجرایی است.
دکتر حسینی پیش از این به عنوان جانشین قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع و‌پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیر عامل گروه سرمایه گزاری غدیر از بنگاه های مهم اقتصادی کشور فعالیت داشته است و در کارنامه وی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی، مدیر طرح دانش بنیان صنعتی سازی ساختمان وزارت دفاع، معاون حمل و نقل و ترافیک، معاون فنی و عمرانی و رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران به چشم می خورد. 
اجرای پروژه های مهمی چون بزرگراه طبقاتی صدر، دریاچه شهدای خلیج فارس، بزرگراه امام علی(ع) و تونل نیایش، توسعه خطوط مترو و بیش از ۱۲ جلد کتاب و تالیف ۵۰ مقاله علمی از جمله فعالیتهایی است که در کارنامه این مدیر علمی و اجرایی دیده می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


داودی
جناب دکتر حسینی ازمدیران لایق ومتخصص کشوربوده وخدمات بسیاری تاکنون داشته اند باآرزوی توفیق روزافزون درسمت جدید
نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده