۲
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۸
کد مطلب : ۱۶۲۶۰۹

بازدید معاون شعب بانک ملی از پتروشیمی اروند

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند گفت: بانک ملی ایران از بانک های ریشه دار و ارزشمند این کشور است و ما از حضور شما در پتروشیمی اروند خرسندیم .
بازدید معاون شعب بانک ملی از پتروشیمی اروند
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،معاون شعب بانک ملی ایران و هیئت همراه ضمن حضور در مجتمع پتروشیمی اروند با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند .
  در این دیدار محمدرضا کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند گفت: بانک ملی ایران از بانک های ریشه دار و ارزشمند این کشور است و ما از حضور شما در پتروشیمی اروند خرسندیم .
وی با اشاره به همراهی همیشگی بانک های کشور از صنایع پتروشیمی اظهار داشت: امیدواریم که به طرح های توسعه ای صنایع پتروشیمی و همینطور شرکت پتروشیمی اروند همچون گذشته توجه داشته و از آنها حمایت ویژه شود .
حسن مونسان معاون شعب و عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران نیز ضمن اشاره به طرح های ارزش آفرین و عملکرد قابل تقدیر پتروشیمی اروند در صنعت پتروشیمی گفت: ما با استفاده از تمامی ظرفیت های خود آماده ی همکاری و حمایت از این طرح ها و به ویژه طرح pvc2این شرکت خواهیم بود .
شرکت پتروشیمی اروند بـزرگتـریـن تولید کننده زنجیره پـی وی سـی در کشور و با هدف تامین مـواد اولیه صنایع پایین دستی مورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی در سایت ۳ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشد .
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


ناکارآمدی یا سایه دکل گمشده
محمد صفوی/ مدیر روابط عمومی سابق تاسیسات دریایی ایران
روابط عمومی قلب تپنده سازمان است
عبدالمجيدكمالى /رئيس روابط عمومى شركت مخازن سبزپتروشيمى عسلويه