۱
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
کد مطلب : ۱۶۳۱۶۱

کشف ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرری

سرهنگ طرهانی افزود: ماموران اطلاعات کلانتری ۱۷۰ با اشرافیت اطلاعاتی موفق شدند انبار متروکه مورد نظر را شناسایی و با انجام هماهنگی های قضائی روز گذشته به محل اعزام و در بازرسی از محل ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق عرضه خارج از شبکه در تانکر های بزرگ کشف کنند.
کشف ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرری
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف ۷۸ هزار لیتر فرآورده های سوختی قاچاق عرضه خارج از شبکه در محدوده کهریزک و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده خاورشهر این شهرستان با پنج پرونده سرقت خبر داد.
 سرهنگ محمدقاسم طرهانی روز سه شنبه در این گفت: با دریافت اخباری در هفته های اخیر مبنی بر دپوی غیرمجاز مقادیر زیادی سوخت در یکی از انبار های متروکه بخش کهریزک، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری محل قرار گرفت.
وی افزود: ماموران اطلاعات کلانتری ۱۷۰ با اشرافیت اطلاعاتی موفق شدند انبار متروکه مورد نظر را شناسایی و با انجام هماهنگی های قضائی روز گذشته به محل اعزام و در بازرسی از محل ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق عرضه خارج از شبکه در تانکر های بزرگ کشف کنند.
این مسئول با بیان اینکه کار شناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، اظهار داشت: در این راستا سه متهم دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی کهریزک معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان بر مبارزه قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز و نتایج بسیار مناسب آن تاکید کرد و از مردم خواست؛ هرگونه اطلاعات خود در خصوص فعالیت های مجرمانه و غیر قانونی را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


چشم انداز  استفاده از آمونیاک به عنوان سوخت دوستدار محیط زیست
ساسان طالب نژاد، دکترای مهندسی شیمی/کارشناس توسعه کسب و کار درحوزه پالایش و پتروشیمی