۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
کد مطلب : ۱۶۵۰۲۵

کشف ۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در اردستان

صادق زاده افزود: در طی اجرای این طرح مأموران با اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند ضمن توقیف ۲۰ دستگاه اتوبوس، سواری و کامیون، در بازرسی از آنها مقدار ۸ هزار و ۱۱۰ لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه توزیع را کشف کنند.
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از کشف بیش از ۸ هزار لیتر گازوئیل طی اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ مصطفی صادق زاده  اظهار کرد: طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی با هماهنگی مرجع قضائی توسط یگان‌های انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در طی اجرای این طرح مأموران با اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند ضمن توقیف ۲۰ دستگاه اتوبوس، سواری و کامیون، در بازرسی از آنها مقدار ۸ هزار و ۱۱۰ لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه توزیع را کشف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با اشاره به این که در این رابطه رانندگان متخلف خودروها پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند خاطر نشان کرد: پلیس در راستای اجرای مأموریت‌های خود از هیچ کوششی دریغ نکرده و با سودجویانی که اقدام به قاچاق سوخت و کالا می‌کنند به صورت قاطعانه و درچارچوب قانون برخورد خواهد کرد.
منبع:مهر 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


کنترل انتشار گاز دی اکسید کربن و پتانسیل احداث کراکرهای LPG در این زمینه
ساسان طالب نژاد، دکترای مهندسی شیمی/کارشناس توسعه کسب و کار درحوزه پالایش و پتروشیمی
ناکارآمدی یا سایه دکل گمشده
محمد صفوی/ مدیر روابط عمومی سابق تاسیسات دریایی ایران
روابط عمومی قلب تپنده سازمان است
عبدالمجيدكمالى /رئيس روابط عمومى شركت مخازن سبزپتروشيمى عسلويه