۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۱۶۵۵۰۶

شورای نگهبان نتایج بررسی صلاحیت‌ها را کی اعلام می‌کند؟

با توجه به تاکید سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر استفاده حداقلی شورای نگهبان از فرص ۵ روزه دوم، پیش‌بینی می‌شود که نتایج بررسی صلاحیت‌‌ها تا دو سه روز آینده و پیش از پایان فرصت ۵ روزه دوم اعلام شود.
شورای نگهبان نتایج بررسی صلاحیت‌ها را کی اعلام می‌کند؟
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،مهلت ۵ روزه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت ۸۰ داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری، امروز شنبه ۱۹ خرداد ماه به پایان می‌رسد.
 مهلت 5 روزه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت 80 داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری، امروز (شنبه 19 خرداد ماه) به پایان می‌رسد و طبق قانون، شورای نگهبان این حق را دارد که مهلت 5 روزه را به مدت 5 روز دیگر تمدید و تا 24 خرداد ماه نتیجه بررسی صلاحیت‌ها را اعلام کند.
هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان در همین زمینه و با تائید این خبر که فرصت شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت‌ها تمدید می‌شود، گفت: شورای نگهبان تلاش می‌کند، مهلت تمدید شده حداقلی باشد.
 با توجه به تاکید سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر استفاده حداقلی شورای نگهبان از فرص 5 روزه دوم، پیش‌بینی می‌شود که نتایج بررسی صلاحیت‌‌ها تا دو سه روز آینده و پیش از پایان فرصت 5 روزه دوم اعلام شود.
 چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پی سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور که منجر به شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان شد، قرار است یکسال زودتر از موعد قانونی و در تاریخ 8 تیر ماه سال جاری برگزار شود. 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی