۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۱۶۵۵۸۵

تجلیل سازمان ‌نوسازی مدارس از پتروشیمی اروند

رئیس سازمان‌ نوسازی مدارس کشور از تلاش‌های شرکت پتروشیمی اروند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و ارتقای فضاهای آموزشی و پرورشی و کمک به جامعه تعلیم و تربیت، تجلیل کرد.
تجلیل سازمان ‌نوسازی مدارس از پتروشیمی اروند
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،رئیس سازمان‌ نوسازی مدارس کشور از تلاش‌های شرکت پتروشیمی اروند در راستای ارتقای فضاهای آموزشی و پرورشی و کمک به جامعه تعلیم و تربیت، تجلیل کرد.
 در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان که در شهر اهواز و با حضور رئیس سازمان‌نوسازی مدارس کشور، استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، حمیدرضا خان محمدی رئیس سازمان‌ نوسازی مدارس کشور از تلاش‌های شرکت پتروشیمی اروند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و ارتقای فضاهای آموزشی و پرورشی و کمک به جامعه تعلیم و تربیت، تجلیل کرد.
 در این مراسم ، علاوه بر لوح سپاس بیست‌وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان، تندیس یادبود این رویداد نیز به شرکت پتروشیمی اروند اهدا شد.
 گفتنی‌ست، شرکت پتروشیمی اروند در حال حاضر در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در حال احداث مدرسه استثنائی در شهر بندرامام خمینی (ره) و مدرسه ۱۲ کلاسه در شهرک طالقانی بندر ماهشهر است که پیش بینی می‌شود با آغاز سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری برسد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی