۵
۸
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
کد مطلب : ۱۲۵۹۴۶
اختصاصی " نفت ما" / در هلدینگ صبا انرژی چه خبر است؟!

 انتصاب در پلی پروپیلن جم

شنیده های خبرنگار "نفت ما" حاکی از آن است که انتصاب مدیرعامل جدید شرکت پلی پروپیلن جم با حاشیه های زیادی همراه بوده است.
 انتصاب در پلی پروپیلن جم
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   دیروز در حالی خبر انتصاب سید مصطفی فیض اردکانی منتشر شد که گفته می شود این انتصاب مستقیما از سوی هلدینگ صبا انرژی زده شده است!
نکته جالب اینکه پلی پروپیلن جم از شرکتهای تابعه پتروشیمی جم محسوب می شود اما حکم مدیرعاملی سید مصطفی فیض اردکانی از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری زده شده است که خود به تنهایی پرسش های زیادی را به ذهن متبادر می کند.

گفته می شود مدیرعامل جدید پلی پروپیلن جم دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برنامه ریزی و نسبتی با یکی از رجل سیاسی کشور دارد !!!

شنیدن این دست خبرها که بستگان و اقوام مسولین کشور با کمترین سابقه کاری و با فشار آنهم در بنگاههای اقتصادی گمارده می شوند دیگر طبیعی شده است اما ظاهرا مسئولین شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری فراموش کرده اند که انتصاببدون تخصص در صنعت پرمخاطره صنعت پتروشیمی میتواند عواقب جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد.

"نفت ما" بزودی از پشت پرده این انتصاب و روابط فامیلی گزارش مبسوطی منتشر خواهد کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چه خوب
حالا داماد کی هست این حضرت آقا؟بریم آشنا بشیمم
نزدیک به انتخابات هست قطعا باید افراد بله قربان گو به این سمتها گمارده شوند تا نیات خود را اجرایی کنند.
یا لطیف
یه مشت مدیر به درد نخور جمع شدن تو شرکت همه. فامیل همه ناشی
بیاد پاکسازی کنه خوبه
یا لطیف
مدیر عامل قبلی با انتصاب مدیران بی تجربه و همشهری ها و فک و فامیل ضربه بدی زد
امیدوارم این یکی پاکسازی کنه
انشاالله
فرشاد
حالا مدرک مدیریت برنامه ریزی تا حالا و در جاهای قبلیش (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و شیمی بافت و ...) مشکلی نداشت. حالا شد مشکل؟
جعفر
انتصابات در پتروشیمی های عسلویه چندسالی است بدجور رابطه ائی شده و اصلا تخصصی ندارند و تبلیغات الکی برای خود میکنند درسته یکسال دیگه تا پایان این اوضاع،مدیرعاملان فعلی عسلویه نمانده و پایان دولت روحانی پایان آنهاست ولی در همین یکسال هم خیلی کارها انجام میدهند که بنفع اقتصاد نیست
اقتدار
متاسفانه افراد با صلاحیت در این شرکت گوشه نشین و بی صلاحیت ها بالانشین هستند.مدیر عامل قبلی با گماشتن مدیران بی تجربه که اول شرط آن"اهل بندر گناوه بودن "بود ، و در مرحله بعد احکام روسای بی تجربه و بی سواد کار را بسیار سخت کرده.امیدوارم این مدیر بتواند با تیز بینی متعادل نمایند.
ابداع
واقعا درست گفتی.