۱
۱
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
کد مطلب : ۱۴۷۴۹۷

اهتزاز پرچم عزا در پتروشیمی بندرامام

مراسم برافراشته شدن پرچم عزا با نام مبارک «یا حسین شهید(ع)» ، همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام عزادارای سیدالشهدا(ع) در پتروشیمی بندرامام برگزار شد.
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  روز شنبه هشتم مردادماه همزمان با یکم محرم و ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) ، مراسم اهتزاز پرچم عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور سپهدار انصاری نیک مدیرعامل و جمعی از مدیران ، روسا ، کارکنان و بسیجیان شرکت برگزار و پرچم عزا با نام مبارک «یا حسین شهید (ع)» در سطح مجتمع پتروشیمی بندرامام به اهتزار درآمد.
در این مراسم انصاری نیک ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری محرم ، اظهار داشت: یکی از درس های عاشورا ، درس ایثار و از خودگذشتگی است که همواره منشاء فرهنگ و قدرت بوده به طوری که وقتی کسی آماده ایثار و از خودگذشتگی باشد دیگر هیچ قدرتی جلودارش نیست و هیچ تعرض و ظلمی را قبول نمی کند.
وی افزود: درک درس ایثار نیاز به آمادگی زمینه ای و‌ روحیه ای در انسان دارد و ما در انقلاب اسلامی شاهد حوادث و اتفاقات بزرگی بر پایه ایثار بودیم که توسط شهدای گرانقدر که همگی آموختگان و پیروان مکتب اباعبدلله الحسین (ع) و عاشورا بودند ، به وقوع پیوست.
مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در پایان بیان کرد: علاوه بر ایثار ، نهضت امام حسین (ع) و واقعه عاشورا درس‌های آزادگی ، رضایت پروردگار متعال ، عبودیت ، توجه به یاد و ذکر خداوند را برای ما به همراه دارد و می بایست توجه ویژه ای به این مبانی و درس ها داشته باشیم‌ و در زندگی شخصی و کاری از آن‌ها بهره ببریم.

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

وظیفه شما تولید و ایجاد ارزش افزوده در کشور است! عزاداری به وقت خودش در مساجد و تکایاست آقایان
چرا بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده گاز جهان، «ساختمان استاندارد» ندارد؟
فاطمه هلیسائی/رییس روابط عمومی شرکت مهندسی  و توسعه گاز ایران
تقویت دیپلماسی انرژی اولویت امروز کشور
حشمت اله رضایی؛ کارشناس انرژی