۴
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
کد مطلب : ۱۵۵۴۳۳
معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ خلیج فارس در گفت و گو با "نفت ما" خبر داد:

هیچ پروژه بلاتکلیفی در هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد+فیلم

آغاز عملیات اجرایی ۹ پارک پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس
نشان زاده مقدم اعلام کرد: خوشبختانه در هلدینگ خلیج فارس در تمام موارد مرتبط با پروژه ها اعم از مشکلات حقوقی، قراردادی، مالی و مدیریتی که سالها معطل بوده و گاهی بعضی از پروژه ها بلاتکلیف مانده بود، اتفاق مهمی رخ داد و تمام پروژه ها تعیین تکلیف شد و در حال حاضر، پروژه بدون تکلیف در هلدینگ نداریم. 
فایل ویدیو
 مهندس حسن نشان زاده مقدم، معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در گفت و گو با نفت ما در خصوص انعقاد تفاهمنامه تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی بین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس اظهار داشت: در این تفاهمنامه که بین دکتر خیاطیان، رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و دکتر علی عسگری، مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس به امضا رسید، بر اساس آن از حداکثر توان شرکتهای دانش بنیان داخلی که مهمترین مقوله و نیاز ما تکنولوژی برای توسعه صنایع پایین دستی است، استفاده می شود.
نشان زاده با اشاره به اینکه شرکتهای دانش بنیان و نوآور زیادی در سطح کشور وجود دارند افزود: خوشبختانه شرکتهای دانش بنیان توانستند وارد حوزه تولید دانش، فن و نهایتا تبدیل به قطعه و تجهیز و لایسنس بشوند. لذا، هلدینگ خلیج فارس بنا دارد که با حمایت از این شرکتهای دانش بنیان و با سرمایه گذاری که در صندوق خطرپذیری برای حمایت از این شرکتها تشکیل شده، بتواند این شرکتها را از نظر مالی تحت پوشش حمایت خودش قرار بدهد تا از دانش و تجربه آنها در توسعه صنایع تکمیلی که مهمترین استراتژی گروه خلیج فارس است، استفاده نماید.
معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در خصوص رویکرد تیم مدیریتی جدید این هلدینگ و پروژه هایی که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید، اعلام کرد: خوشبختانه در هلدینگ خلیج فارس در تمام موارد مرتبط با پروژه ها اعم از مشکلات حقوقی، قراردادی، مالی و مدیریتی که سالها معطل بوده و گاهی بعضی از پروژه ها بلاتکلیف مانده بود، اتفاق مهمی رخ داد و تمام پروژه ها تعیین تکلیف شد و در حال حاضر، پروژه بدون تکلیف در هلدینگ نداریم. 
نشان زاده ادامه داد: با توجه به مدیریت و سیاست جهادی و انقلابی مان، اعتقاد داریم که به خاطر زمان نامحدودی که هم در زندگی و عمر انسان است، ایجاب می کند که ما با یک حرکت متعهدانه و انقلابی هر چه سریعتر این پروژها را که منابع ملی بوده و سرمایه ملی در آنها هزینه شده و هزینه گذر زمان باعث استهلاک منابع مالی و انسانی ما در این مجموعه شده، بتوانیم هر چه سریعتر آنها را به سرانجام برسانیم.
معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: خوشبختانه فاز اول پالایشگاه هویزه خلیج فارس به بهره برداری رسیده و پروژه های گچساران، هنگام، آپادانا، صدف، ارغوان، سنقر، صنایع شیمیایی کرمانشاه در سال جاری به تولید خواهند رسید و این پروژه ها تمام خواهد شد. همچنین پروژه های صنایع تکمیلی که تعریف شده هم ظرف دو سال آینده و پروژه هایی که هم امسال کلید می خورد نهایتا تا چهار سال به صورت صد درصدی تمام خواهد شد.
نشان زاده در مورد کم و کیف راهبرد مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس در تاسیس پارکهای پتروشیمی تصریح کرد: خوشبختانه شرکت پارک فناوری پتروشیمی در هلدینگ خلیج فارس تاسیس شده است. هم اکنون ساخت 9 پارک پتروشیمی را در دست اقدام داریم و آماده سازی زیرساختهای چهار تا از این پارکها اعم از اخذ زمین، عملیات خاکبرداری، تسطیح، فنس کشی در حال انجام است. این 9 پارک در سواحل دریای عمان در سیستان و بلوچستان تا سواحل خلیج فارس در خوزستان اجرا خواهد شد. عملیات اجرایی 9 پارک پتروشیمی امسال شروع می شود و در مورد 4 پارک پتروشیمی دیگر هم برای سال آینده برنامه ریزی و تصمیم گیری خواهد شد که نسبت به آغاز عملیات اجرایی آنها هم اقدام می شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده