۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
کد مطلب : ۱۱۷۲۸۸

برگزاری سمینار"هم اندیشی وارتباط با مشتریان" پتروشیمی اروند

نشان زاده وفاداری مشتری را نشانه ی پویایی سازمان برشمرد و ضمن دعوت از مشتریان خود برای بازدید از خط تولید پتروشیمی اروند، بر گسترش ارتباط با مشتریان تاکید نمود.
حسن نشان زاده
حسن نشان زاده
    به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  حسن نشان زاده مقدم نائب رییس هیئت مدیره ومدیرعامل پتروشیمی اروند در این سمینار گفت: . رمز سلامت سازمان را در جلب رضایت مشتریان می دانم.

 این پتروشیمی با رویکرد ارتقا رضایت مشتریان، اقدام به برگزاری دومین سمینار ارتباط با مشتریان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست نمود.

در این سمینار که جمعی از مدیران و مشتریان شرکت پتروشیمی اروند حضور داشتند، ابتدا محمدرضا کریمی ، مدیر بازرگانی پتروشیمی اروند ، ضمن عرض خوشامدگویی، به تشریح اهداف و ماموریت ها، ارزش های فنی و اخلاقی نهادینه در پتروشیمی اروند، فروش داخلی و صادرات محصولات، اولویت حمایت از بازار داخل و برنامه های آتی امور بازرگانی پرداخت.

سپس، علیرضا منجی، مدیر تضمین کیفیت پتروشیمی اروند، با اشاره به  برنامه های اداره تضمین کیفیت در جهت رضایت مندی مشتریان تصریح کرد :مشتری مداری ، محور اصلی برنامه های  اداره تضمین کیفیت پتروشیمی اروند است.شناخت نیازها و انتظارات آنها و نهايتا بهبود و حصول رضايتمندی مشتریان از  مهم ترین فعالیتهای این اداره به شمار میرود.

پس از آن، حبیب الله سلیمانی، رییس پژوهش و فناوری توضیحات تفصیلی درباره فعالیت های این اداره، ارتباط مستمر با نخبگان و مراکز پژوهشی و تحقیقات علمی صورت گرفته در کیفیت محصولات پتروشیمی اروند ارایه داد .

در ادامه برنامه، مشتریان و ذینفعان با بیان نظرات، پیشنهادات و مشکلات، پرسش های خود را مطرح کردند که دکتر علیزاده، مدیرمالی و عضو هیئت مدیره، و کارشناسان حاضر در همایش نیز ضمن پاسخگویی به گفتگو و تبادل نظر با آنان پرداختند.

در پایان این سمینار، حسن نشان زاده مقدم، نائب رئیس و مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، با ابراز خرسندی از حضور مشتریان، فلسفه وجودی سازمان را، مشتریان دانست و افزود :مشتریان جزوی از سازمان هستند.

وی با تاکید بر اینکه لازم است بحث های آکادمیک نگاه به مشتریان اجرایی شود، مشتری مداری را مبنای کار خود دانسته و شناسایی انتظارات و رفع مشکلات آنان را اولویت کاری خود برشمرده و افزود :آموزه های دینی، ملی و علمی، مشتری را اول و آخر ارزش سازمانی می داند. 

وی ضمن اینکه دغدغه های مشتریان را بسیار حائز اهمیت دانست، اظهار داشت :پتروشیمی اروند به‌عنوان یکی از صنایع پایه و زیربنایی، نقش مهمی در توسعه  صنایع پایین دستی دارد و بی تردید برای تامین  بهتر نیاز این صنایع و کمک به رشد و توسعه آنها نیازمند تقویت ارتباط با صنایع پایین دستی هستیم.

وی در پایان، وفاداری مشتری را نشانه ی پویایی سازمان برشمرد و ضمن دعوت از مشتریان خود برای بازدید از خط تولید پتروشیمی اروند، بر گسترش ارتباط با مشتریان تاکید نمود. 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما