۲
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
کد مطلب : ۱۲۹۸۳۹

تست‌های مرتبط با کرونا بیمه شدند

سلیمانی گفت:افرادی که تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دارند،در صورتی که مشکوک به ویروس کرونا و به تست نیاز داشته باشند،می‌توانند از بیمه استفاده کنند.
غلامرضا سلیمانی
غلامرضا سلیمانی
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی   در خصوص تشکیل بازار متشکل بیمه‌ای اظهار کرد:برای آنکه نرخ‌های بیمه‌ای در سطح صنعت بیمه از یک مبنای منطقی برای محاسبات بیمه‌ای برخوردار باشد و رقابت قیمتی و نرخ شکنی وجود نداشته باشد، براساس تجربه در کشور‌های دیگر جهان تصمیم به تشکیل بازار متشکل بیمه‌ای گرفتیم.
وی ادامه داد: گسترش بازار متشکل بیمه‌ای نیازمند نهادسازی است. هدف این بازار منطقی سازی نرخ‌های بیمه‌ای است. با منطقی سازی نرخ‌های بیمه‌ای به روش درست، می‌توانیم جنگ‌های بیمه‌ای را از بین ببریم.
این مقام مسئول بیان کرد: بازار متشکل بیمه‌ای از طرفی می‌تواند به نفع بیمه گذار باشد. سعی داریم این بازار را با همکاری سندیکای بیمه، موسسات تحقیقاتی و مطالعاتی و انجمن‌های حرفه‌ای برای کمک به منطقی سازی نرخ حق بیمه ایجاد کنیم.
سلیمانی گفت: آن دسته از افرادی که تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دارند، در صورتی که مشکوک به ویروس  کرونا و به تست نیاز داشته باشند, می توانند از بیمه خود برای تست استفاده کنند.
رئیس بیمه کل بیمه مرکزی تصریح کرد:همچنین اگر فردی به ویروس کرونا مبتلا شد، درصورت داشتن بیمه تکمیلی همه هزینه های درمان او از طرف شرکت های بیمه گذار پرداخت می شود.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی