۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲
کد مطلب : ۱۳۴۰۹۱

آلاسکا مانع سیاست‌های نفتی بایدن می‌شود

آلاسکا مانع سیاست‌های بایدن برای متوقف کردن رونق فعالیت‌های نفتی این منطقه می‌شود.
آلاسکا مانع سیاست‌های نفتی بایدن می‌شود
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   اکتشاف‌های جدید یک شرکت مستقل استرالیایی در آلاسکا می‌تواند امید بیشتری برای یافتن نفت بیشتر در ذخایر ملی نفت ایالات متحده ایجاد کند.
شرکت مستقل نفت استرالیایی انرژی ۸۸ در هفته‌های اخیر در تلاش برای دستیابی به موفقیت در پروژه آلاسکا بوده و کشف نفتی را در چاه اکتشافی مرلین -۱ در ذخایر ملی نفت در جنوب شرقی آلاسکا اعلام کرده است. آزمایش‌های بیشتر، مقدار نفت موجود در این ذخیره نفتی کشف را مشخص می‌کند.
این شرکت بر اساس داده‌های کنونی خود برآورد کرده که ظرفیت بالقوه ذخیره نفت این چاه ۶۵۰ میلیون بشکه است. ذخیره کشف شده نشان می‌دهد نفت موجود در منطقه زمین شناسی نانوشوک بسیار بیشتر از مقداری است که پیش از این پیش‌بینی می‌شد.
کونوکوفیلیپس در حال برنامه‌ریزی برای توسعه ذخیره نفتی خود با عنوان «ویلو» در شمال چاه مرلین است که برآورد می‌شود ۷۵۰ میلیون بشکه نفت داشته باشد.
شرکت تولیدکننده نفت اویل سرچ نیز در حال توسعه ذخیره نفتی پیکا در شرق چاه مرلین است. انتظار می‌رود این دو ذخیره نفتی کشف شده تا سال ۲۰۲۶ به مرحله تولید برسند.
همه این اکتشاف‌ها در منطقه نانوشوک در ذخایر ملی نفت آلاسکا واقع شده‌اند، در حالی که نفت در آلاسکا و فراتر از این منطقه نیز به وفور یافت می‌شود.
احتمال دارد دیگر نقاط آلاسکا - در دامنه شمالی آن - ده‌ها میلیارد بشکه نفت سنگین را در خود جای داده باشد و عملیات اکتشافی در این منطقه ادامه می‌یابد.
با این حال، تعلیق اجاره‌نامه‌های جدید در اراضی و آب‌های فدرال توسط جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده هرگونه کشف جدید در منطقه آلاسکا را تهدید می‌کند، حتی اگر پروژه‌های اکتشافی موجود موفقیت‌آمیز باشند، تعلیق انجام شده ازسوی بایدن و هدف او برای تسریع در سیاست‌های تغییر آب و هوایی، می‌تواند به معنای دست‌نخورده ماندن بخش عظیمی از نفت آلاسکا باشد.

منبع: ایلنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی