۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۱۴۸۹۵۸

حفر و تکمیل ۴۵ حلقه چاه نفت و گاز

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری گفت: ۴۵ حلقه چاه نفت و گاز، نیمه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور، با تلاش حفار مردان این شرکت، حفر و تکمیل شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹ حلقه بیشتر است.
حفر و تکمیل ۴۵ حلقه چاه نفت و گاز
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، مسعود افشار بیان کرد: از این تعداد چاه، سه حلقه توسعه‌ای، چهار حلقه اکتشافی و ۳۸ حلقه تعمیری بوده است‌. 
وی افزود: از شمار چاه های حفر شده ۳۴ حلقه در گستره عملیاتی  شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۶ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در قالب پروژه و سه حلقه در اجرای طرح های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شد. 
افشار ادامه داد: در این مدت  ۳۹ هزار  و ۶۹۰ متر حفاری با کاربست دکل های خشکی و دریایی ناوگان شرکت به ثبت رسید که این رقم هفت هزار و ۱۲۹ متر در قیاس با مدت مشابه پارسال افزایش دارد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با بیان اینکه این شرکت ۷۲ دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک  دارد که تعدادی در برنامه بازسازی و نوسازی و یا جایگزین هستند گفت: هم اکنون ۹ دکل حفاری خشکی در حال جابجایی در مناطق عملیاتی است.
 شرکت ملی حفاری ایران در سال ۱۳۵۸ به عنوان یک شرکت تابعه از شرکت ملی نفت ایران تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت ملی حفاری ایران در شهر اهواز قرار دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

 مدیریت پروژه براساس استانداردهای جهانی و نمونه ای از عملکرد ما
عبدالامیر دیوان بچاری/ کارشناس و مدیر پروژه های پتروشیمی ، DBA
۵ نکته در خصوص انعقاد قرارداد احتمالی با گازپروم
حمید رضا علی قزوینی/ کارشناس مسائل حقوقی