۲
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
کد مطلب : ۱۵۶۱۳۸

پتروشیمی نوری میزبان روسای هلدینگ خلیج فارس

مدیر راهبرد و زیرساخت توسعه محصول، فناوری و نوآوری صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همراه روسای توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت‌های گروه، از مجتمع پتروشیمی نوری بازدید کردند. 
پتروشیمی نوری میزبان روسای هلدینگ خلیج فارس
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،بازدید گروهی و نشست هم اندیشی روسای توسعه محصول، فناوری و نوآوری گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با حضور دکتر مروت، مدیر راهبرد و زیرساخت توسعه محصول، فناوری و نوآوری گروه، مهندس صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری و روسای توسعه محصول، فناوری و نوآوری سایر شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس و با هدف هم افزایی علمی و به اشتراک‌گذاری تجارب و دستاوردها، در مجتمع پتروشیمی نوری انجام شد. 
مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری به عنوان میزبان جلسه، ضمن بیان خوش آمد و قدردانی از حضور مهمانان ارزشمندِ این نشست گفت: اینگونه جلسات دانش محور و علمی، کلیدی راهگشا برای بسیاری از بن بست‌های عملیاتی شرکت‌ها می‌باشد و بدون شک می‌توان با هم افزایی و اشتراک تجارب، از تکرار شکست‌ها و دوباره کاری‌ها جلوگیری کرد و راهکارهای ارزشمندی را برای رفع موانع تولید بدست آورد. 
وی از حمایت‌ها و توجه ویژه  دکتر مروت به حوزه‌ مهم و اثرگذار فناوری و نوآوری تشکر کرد و افزود: شرکت پتروشیمی نوری با کمال میل از برگزاری اینگونه نشست‌ها استقبال می‌کند و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در این حوزه اعلام می‌دارد. 
در ادامه، مدیر راهبرد و زیرساخت توسعه محصول، فناوری و نوآوری گروه نیز با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری در سالهای اخیر اظهار داشت: این دستاوردها حاصل اعتماد و اعتقاد مدیریت پتروشیمی نوری به توانمندی کارشناسان خود و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های کاربردی آن‌هاست و مطمئنا بدون این حمایت‌ها موفقیتی حاصل نخواهد شد. 
مروت، برنامه ریزی و توجه خاص به توسعه محصول، فناوری و نوآوری را اجتناب ناپذیر دانست و خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم با همکاری یکدیگر گام‌های موثری را در این زمینه برداریم و راه را برای پیشرفت و پویایی شرکت‌ها هموار سازیم. 
گفتنی است روسای واحدهای بهره برداری و مهندسی فرآیند شرکت پتروشیمی نوری نیز که در این نشست حضور داشتند به همکاری خوب امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری در حوزه داخلی‌سازی کاتالیست و مواد شیمیایی با واحد‌های ذیربط اشاره داشتند که این همکاری موثر موجب بومی‌سازی بیش از ۹۰ درصد کاتالیست‌ها و مواد شیمیایی مجتمع شده است. 
در پایان روسای توسعه محصول، فناوری و نوآوری پتروشیمی نوری  مهندس کوه پیما، دکتر پرویزی، و دکتر کشاورزیان گزارشی کامل از فعالیت‌های گسترده این امور در حوزه مدیریت تکنولوژی، مدیریت دانش، تحول دیجیتال، و ساخت داخل ارائه کردند و به سوالات مطرح شده در این زمینه پاسخ دادند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده