۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱
کد مطلب : ۱۶۰۷۳۱
با اهدای لوح از سوی دکتر علی عسکری؛

از مدیرعامل بزرگ‌ترین آروماتیک ایران تجلیل شد

شرکت پتروشیمی نوری با تولید سالانه ۴.۵ میلیون تن محصولات ارزشمند آروماتیکی، و صادرات بخش قابل توجهی از آن، نقش بی‌بدیلی را در ارز آوری و رشد اقتصادی کشور در سال‌های اخیر بر عهده داشته است. 
از مدیرعامل بزرگ‌ترین آروماتیک ایران تجلیل شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،از مهندس صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری در جلسه هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی تجلیل شد. 
  در حاشیه جلسه‌ی شنبه ۲۷ آبان ماه با حضور دکتر مهدوی دبیر کل و دکتر علی عسکری رییس هیئت مدیره این انجمن، از زحمات و تلاش‌های مهندس صانعی در کسب موفقیت‌ها و دستاوردهای شایسته تحسین شرکت پتروشیمی نوری به ویژه کسب عنوان صادر کننده نمونه ملی در سال ۱۴۰۲، با اهداء لوح تجلیل به عمل آمد. 
دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی ضمن تبریک این دستاوردها و تشکر از مدیرعامل پتروشیمی نوری و عملکرد موفق آن شرکت، افزود: وجود چنین شخصیت منطقی، متخصص و پرتلاش در مجموعه صنعت مایه‌ی مباهات است و ما خداوند را بر این نعمت شکر گزاریم. 
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی نوری با تولید سالانه ۴.۵ میلیون تن محصولات ارزشمند آروماتیکی، و صادرات بخش قابل توجهی از آن، نقش بی‌بدیلی را در ارز آوری و رشد اقتصادی کشور در سال‌های اخیر بر عهده داشته است. 
علاوه بر این، درخشش خیره کننده شرکت پتروشیمی نوری در ارزیابی‌های متعدد ملی و بین المللی و کسب افتخارات بیشمار در حوزه‌های مختلف صنعت از دیگر دستاوردهای بزرگ این غول آروماتیکی ایران به شمار می‌آید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده