۴
۹
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۱۴۳۱۱۴

آیا علی عسگری از مدیرعاملی هلدینگ خلیج فارس استعفا داده است؟

پیرو پیگیری خبرنگار نفت ما موضوع استعفا علی عسگری در هاله ای از ابهام قرار دارد و فضا در هلدینگ خلیج فارس به شدت غبار آلود است.
آیا علی عسگری از مدیرعاملی هلدینگ خلیج فارس استعفا داده است؟
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،  علی رغم تکذیب خبر استعفای علی عسگری در خبرگزاری ها پیگیری ها از هلدینگ خلیج فارس نشان می دهد فضا در هلدینگ خلیج فارس به شدت غبار آلود است.
طی چند روز گذشته واکنش افکار عمومی به انتصاب علی عسگری به عنوان مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس بسیار سنگین بوده است و همه جناح ها و گروه ها در مخالفت از این انتصاب یکدست و یکرنگ بوده اند.
 اینکه چه اتفاقی در انتظار هلدینگ خلیج فارس است باید منتظر ماند و دید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعجب از اینه که زمان جعفر مترویی چرا اعتراض نبود؟!!میشه گفت دست دوستان ج...در کار است ولی او دیگر رفته
چه ربطی داشت
جعفر قبل از هلدینگ خلیج فارس مدیر عامل شستان بوده و موفق هم بوده .
با این حال در خلیج فارس موفق عمل نکرده .
اگر استعفا دهد دیگر سنگ روی سنگ بند نخاهد شد
نباید فریب ج.ر و حاشیه گران را بخورد با این شایعه در پی استعفای زوری هستند.استعفا نخاهد داد بلکه ۸ سال محکم مدیریت خواهد کرد
دوست دار رهبر
از آقای مهندس علی عسکری تقاضا داریم بماند و هلدینگ خلیج فارس را نجات دهد و احترام را به کارکنان پتروشیمی های زبرمجموعه برگرداند.مهندس فرمان بده تا ذرب مجلس هم بخاطر شما می آئیم هر چند که دیگر دسیسه های ج.ر آ.خ و دیگر دوستان مدیرعامل پتروشیمی های زیرمجموعه کارساز نخواهد بود
دوست دار رهبر
نفت ما عزیز.
شما که همیشه طرفدار مظلوم و حق بودید و بهتر از همه دنیا میدانید ج.ر
و دوستان مدیرعاملش که جزء مدیران Z بودند با هلدینگ خلیج فارس چه کردند
جمشیداخلاقی
جناب آقای دکترعلی عسکری،
مبارزه بافساد هزینه دارد به گذشته آقای مرتضی شاهمیرزائی نگاه کنید،ولی ایشان مثل کوه ایستادند !!! پس خدمت صادقانه به مردم ایران همیشه با توطئه های آمریکا و شرکای داخلیشون مواجه است موفق باشید؟
جمشید اخلاقی
جناب آقای دکترعسکری ،شماکه برای این شغل التماس نکردی! حتمادست اندرکاران صنایع پتروشیمی تشخیص میدهند که شما لیاقت و شایستگی این مقام را دارا هستید پس به ناصحان گوش ندهید وخیر کشورابخواهید، بدون سپاه یعنی دوران سیاه پهلوی و سرسپردگی دوباره به غرب.
جمشیداخلاقی
دوستان، شما با داستان سران فتنه،آشنائی کامل دارید ..وقتی ملت آنها راکنار میگذارند فقط کارشان خرابکاری و فتنه است چون اربابان غربی آنها اینطور میخواهند؟