۵۱
۴
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴
کد مطلب : ۱۴۶۰۱۶
مدیرعامل مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در گفت و گوی تصویری با نفت ما خبر داد؛

بهره برداری از یازده مخزن ذخیره سازی فرآورده های پتروشیمی در شهریور ماه

محمد رضا یزدانی کاشانی، مدیرعامل مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در گفت و گوی اختصاصی با “نفت ما” گفت: طرح مخازن سبز عسلویه بزرگترین طرح ذخیره سازی فرآورده های پتروشیمی فاز دو عسلویه است.
فایل ویدیو
محمد رضا یزدانی کاشانی، مدیرعامل مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در گفت و گوی اختصاصی با “نفت ما” گفت: طرح مخازن سبز عسلویه بزرگترین طرح ذخیره سازی فرآورده های پتروشیمی فاز دو عسلویه است. وی گفت: در حال حاضر ۱۳ مخزن ذخیره سازی از این طرح به میزان ۳۶۰ هزار متر مکعب به منظور ذخیره سازی فرآورده های پتروشیمی در سرویس قرار دارند و به شرکت های پتروشیمی بوشهر، مروارید، مرجان، کیمیای پارس خاورمیانه و سبلان در حال سرویس دهی هستند. یزدانی کاشانی به سرمایه گذاری انجام شده در این طرح اشاره کرد و گفت: بالغ بر ۴۵ میلیون دلار حجم سرمایه گذاری در این طرح بوده است که پیش بینی می شود سالیانه معادل همین میزان سرمایه گذاری درآمد عاید این شرکت شود.
مدیرعامل مخازن سبز پتروشیمی عسلویه گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته یازده مخزن از این طرح تا پایان شهریور ماه در سرویس قرار خواهند گرفت و اجرای دو مخزن را نیز به شرکت آپادانای خلیج فارس که از پتروشیمی های متانول ساز در منطقه است واگذار کرده ایم.
وی افزود: در راستای نامگذاری سال ۱۴۰۱ به نام «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال آفرین» توسط مقام معظم رهبری با شرکت دانش بنیان صنعت نکو در خصوص مدیریت پروژه موافقت نامه ای را به امضا رساندیم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عجب فیلمی ااااااااااا
طباطباییان
خداکنه حداقل اینو بفهمن که وقتی بازدیدش بالاست ولی کسی "جالب است" را نمیزنه یعنی مخاطبین شعور دارن و هرچیزی براشون جالب نیست
رحمانی
نفت ما ، لطفا گزارشی تصویری از فعالیت در ان شرکت تهیه و منتشر کنید تا اگر کسی فکر میکنه اقای یزدانی نمیتونه ۴ ماهه تحویل بده براش روشن بشه که ایشون صد درصد و با توجه به فعالیت گسترده پارسیان سازه حتما تا شهریور این مخازن را میسازد و ما باور کنیم که این پروژه فعال است .
واسه چی کامنتها رو منتشر نمیکنید؟ یعنی کامنتها اینقدر بد بودند؟