۲
۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۱۵۵۲۴۰
در گفت و گوی اختصاصی “نفت ما” با مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر مطرح شد:

تضمین رشد سودآوری پتروشیمی امیرکبیر با تامین خوراک پایدار+فیلم

صادقی تصریح کرد:با اجرایی شدن قرار داد توسعه میدان در حوزه بالادستی به منظور تامین خوراک پایدار جزییات توسعه میدان به زودی در قرارداد مشخص خواهد شد و پتروشیمی امیرکبیر به طور جدی برای توسعه میدان وارد فاز عملیاتی و اجرا خواهیم شد.
فایل ویدیو
سعید صادقی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در خصوص جزئیات امضا تفاهمنامه با مناطق نفتخیز جنوب گفت:پتروشیمی امیرکبیر به عنوان ششمین واحد الفینی ،متنوع ترین محصولات پلیمری را در کشور و منطقه تولید می کند و برخی از این گرید ها در دنیا به نام امیرکبیر شناخته می شوند و این مزیت رقابتی پتروشیمی امیرکبیر است اما در کنار این مزیت مخاطراتی نیز وجود دارد.
وی ادامه داد: از اصلی ترین مخاطراتی که در تقدیر مجموعه امیر کبیر وجود دارد و باید راهکاری برایش پیدا میکردیم تامین خوراک پایدار این مجموعه است و امروز با همت مناطق نفتخیز جنوب این تفاهمنامه به منظور تامین خوراک پایدار امضا شد و امید داریم با اجرایی شدن این تفاهمنامه به یک خوراک پایدار برسیم .
مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با تاکید بر تامین خوراک پایدار و رشد سودآوری در پتروشیمی امیرکبیر تصریح کرد:با اجرایی شدن قرار داد توسعه میدان در حوزه بالادستی به منظور تامین خوراک پایدار جزییات توسعه میدان به زودی در قرارداد مشخص خواهد شد و پتروشیمی امیرکبیر به طور جدی برای توسعه میدان وارد فاز عملیاتی و اجرا خواهیم شد.
وی در پایان با تاکید بر تحقق رشد تولید در پتروشیمی امیر کبیر خاطرنشان کرد: با توسعه میدان و تامین خوراک پایدار به زودی طی سالهای آتی شاهد عملیاتی شدن رشد تولید در پتروشیمی امیرکبیر خواهیم بود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


سمیع
خدا قوت . خداروشکر که دکتر صادقی در کنار پرسنل زحمتکش داریم. به امید رشد شرکت بزرگ پتروشیمی امیرکبیر 💐💐