دربارهء ما
 آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما" با شعار"نفت ما حق ماست" با تلاش گروهی ازاساتید ،متخصصان و روزنامه نگاران حوزه نفت کشور وبا هدف ارتقای دانش عمومی و تخصصی حوزه نفت و به منظور ارایه تحلیل ها ،گزارش ها و اخبار دقیق و موثق راه اندازی شده است.

"نفت ما" هیچگونه وابستگی سیاسی و جناحی ندارد و با اتکا به قانون جمهوری اسلامی ایران و برای حفاظت و ارتقای منافع ملی از سال 91 کار حرفه ای خود را به عنوان سایت مرجع در حوزه نفت ،گاز ،پالایش و پتروشیمی آغاز کرده است.

آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما" آمادگی دارد تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به جهادگران عرصه نفت و انرژی کشور و همچنین عموم مردم فراهم آورد.

"نفت ما" همچنین در تلاش است تا با ایجاد محیطی مطلوب تعاملی دو سویه با مخاطبان عزیزایجاد نماید و آمادگی دارد نظرات مخاطبین محترم را بی کم و کاست منتشر نماید،البته بدیهی است از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و افترا به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشد و یا  هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی  ایران باشد معذور است.
مسجدسلیمان میعادگاه کشف نفت در ایران
شیدا آریایی پور/حقوقدان،پژوهشگر
نمایشگاهی که فقط اسم بین‌المللی را یدک می کشد
شیدا آریایی پور/حقوقدان ، پژوهشگر