۴
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
کد مطلب : ۱۳۰۱۷۶
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی تأکید کرد:

صدور مجوز طرح‌های پتروشیمی تنها با ۳ شرط

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، توسعه متوازن، هوشمند و پایدار را سه الزام صدور مجوزهای جدید برای طرح‌های توسعه‌ای صنعت پتروشیمی عنوان کرد و گفت: طرح‌هایی مجوز می‌گیرند که افزون بر قابلیت اجرایی، تاب‌آوری بیشتری در صنعت داشته باشند.
صدور مجوز طرح‌های پتروشیمی تنها با ۳ شرط
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    بهزاد محمدی روز شنبه (یکم آذرماه) در آیین تکریم و معارفه مدیر سرمایه‌گذاری و رئیس کل امور بین‌الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که با حضور اعضای هیئت مدیره این شرکت و نیز تعدادی از مدیران ارشد برگزار شد، اظهار کرد: قطار توسعه صنعت پتروشیمی ایران با شتاب در حال حرکت است و افزون بر بهره‌برداری از چند طرح پتروشیمی تا پایان سال، روند راه‌اندازی طرح‌ها در سال‌های آینده تداوم می‌یابد.
وی افزود: صدور مجوزهای جدید برای طرح‌های توسعه‌ای صنعت پتروشیمی در مسیر توسعه خود فقط با در نظر گرفتن سه الزام توسعه متوازن، هوشمند و پایدار انجام می‌شود و طرح‌هایی مجوز خواهند گرفت که قابلیت اجرا داشته باشند. طرح‌هایی باید اجرایی شوند که تاب‌آوری بیشتری در صنعت دارند.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: تعداد زیادی طرح که دارای مجوز هستند متأسفانه هیچ‌گونه فعالیتی در ساخت ندارند و در آینده مجوزها با در نظر گرفتن همه شرایط صادر می‌شود.
محمدی با بیان اینکه امور سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی پنجره امید برای سرمایه‌گذاران است، گفت: این واحد و نیز امور بین‌الملل به دلیل نوع فعالیت خود نقشی بسیار مهم و تأثیرگذار در توسعه صنعت پتروشیمی دارند و سرمایه‌گذارانی که به شرکت ملی صنایع پتروشیمی مراجعه می‌کنند باید پس‌ از مراجعه به این شرکت با حمایت و انگیزه فعالیت خود را انجام دهند.
وی ادامه داد: نقشه راه توسعه صنعت از بالادست تا بخش‌های پایین‌دستی تدوین شده است و امروز پتروشیمی همسو با اهداف برنامه‌ریزی‌شده خود به‌سوی توسعه متوازن و نیز تحقق طرح‌های پیشران حرکت می‌کند.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به تغییرات انجام شده در امور سرمایه‌گذاری و بین‌الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این تغییرات به‌دلیل پایان دوره‌های مسئولیت چهار ساله انجام شد و خدمات ارزشمند و تأثیرگذار آقایان حسین علیمراد و داریوش باورصاد در مسئولیت‌های خود قابل ستایش است و برای این بزرگواران آرزوی موفقیت دارم.
محمدی همچنین برای شهرام رضایی، سرپرست جدید مدیریت سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در انجام مسئولیت‌های خود آرزوی توفیق کرد.

منبع: شانا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما