۴۶
۵
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
کد مطلب : ۱۳۱۶۶۱
تایید خبر "نفت ما"؛

جمشیدی رسما مدیرعامل پتروشیمی پردیس شد

دکتر غلامرضا جمشیدی به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری غدیر در هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس و مدیرعامل این شرکت منصوب شد.
جمشیدی رسما مدیرعامل پتروشیمی پردیس شد
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   در حکم انتصاب وی به سمت مدیر عامل که به امضای مهندس عباس کفاش طهرانی رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس رسیده، آمده است:
با عنایت به تعهد، تخصص، صلاحیت حرفه ای و تجارب ارزشمند جنابعالی و استناد به مصوب دویست و سی و هشتمین جلسه هیأت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس(سهام عام)، به موجب این حکم از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس منصوب می شوید.
در بخش دیگری از این حکم به بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های موجود برای تحقق اهداف عالی شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکیده شده و از خدمات شایسته مهندس حسن ذوالفقاری در دوره مسئولیت خود تقدیر شده است.
پیش از این نیز با حکم سیدامیرعباس حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، دکتر غلامرضا جمشیدی به عنوان نماینده این شرکت در هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس معرفی شده بود.
دکتر غلامرضا جمشیدی از مدیران جوان و توانمند صنعت پتروشیمی است که سابقه عضویت در هیئت مدیره چندین شرکت پتروشیمی را در پرونده خدمتی خود دارد و پیش از این انتصاب معاونت بازرگانی شرکت پتروشیمی شازند را برعهده داشته است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تسلیت به پردیس
سهامداران پردیس
تسلیت به پردیس
آقای جمشیدی از مدیران موفق بودند و بدون شک باید این اتفاق را به پردیس تبریک گفت.
طالب حقیقت
سوابق کاری این برادر متعهد در پتروشیمی شازند مشخص است!!!
این انتصابات با نظر لطف دوستان و لابی گری است و گرنه هزاران فرد باتجربه تر و کاردان تر در صنعت نفت وجود دارند که هیچ گاه در موقعیت مناسب قرار نمی گیرند
اتفاقا خیلی ادم موفقی بوده .
راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی