۲
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۱۶۳۲۰۴

 بانک تجارت، بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشت 

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با اشاره به سابقه طولانی همکاری بانک تجارت با صنعت پتروشیمی، افزود: بانک تجارت همواره بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشته و امیدواریم این حمایت در آینده ادامه داشته باشد. 
 بانک تجارت، بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشت 
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی و بانکی به سازندگان، تأمین‌کنندگان و هلدینگ‌ها و زیرمجموعه‌های صنعت پتروشیمی بین بانک تجارت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به امضا رسید.
 دکتر علی عسکری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در مراسم امضای تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی زنجیره‌ای بین بانک تجارت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با اشاره به سابقه طولانی همکاری بانک تجارت با صنعت پتروشیمی، افزود: بانک تجارت همواره بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشته و امیدواریم این حمایت در آینده ادامه داشته باشد. 
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با اشاره به اتفاقات جدیدی که در صنعت پتروشیمی قرار است اجرایی شود، افزود: پروژه‌های جدیدی در صنایع بالادستی پتروشیمی در دستور کار است که امیدواریم بانک تجارت در این پروژه‌ها از ما حمایت کند. 
در این مراسم همچنین حمیدرضا شریفیان، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک تجارت هم در این مراسم با اشاره به اینکه مدیران صنعت پتروشیمی، بانک تجارت را بانک پتروشیمی و بانک خودشان می‌دانند، افزود: از دهه ۷۰ که عسلویه توسعه خود را شروع کرد بانک تجارت عاملیت اصلی را در پروژه‌ها داشت و تاکنون فاینانس و تأمین مالی تعداد زیادی از پروژه‌ها را بر عهده داشته است. 
شریفیان با اعلام اینکه مجموع عملیات تأمین مالی بانک تجارت برابر با تأمین مالی مجموع بانک‌های دیگر است، خاطرنشان کرد: بانک تجارت علاوه بر تأمین مالی پروژه‌های بالادستی در پروژه‌های پایین‌دستی هم با هلدینگ مربوطه در حوزه پایین‌دستی در چارچوب قراردادی مشخصی همکاری دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


ناکارآمدی یا سایه دکل گمشده
محمد صفوی/ مدیر روابط عمومی سابق تاسیسات دریایی ایران
روابط عمومی قلب تپنده سازمان است
عبدالمجيدكمالى /رئيس روابط عمومى شركت مخازن سبزپتروشيمى عسلويه