۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
کد مطلب : ۱۶۳۲۰۵

 طراحی و ساخت برج استثنایی واحد الفین پتروشیمی الماس ماهشهر به یک شرکت ایرانی سپرده شد 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی الماس ماهشهر در این آیین با اشاره به ویژگی‌های خاص برج واحد الفین طرح پتروشیمی الماس ماهشهر گفت: خوشبختانه این برج با توانمندی شرکت ایرانی در کشور ساخته می‌شود. 
 طراحی و ساخت برج استثنایی واحد الفین پتروشیمی الماس ماهشهر به یک شرکت ایرانی سپرده شد 
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،تفاهم‌نامه طراحی، تأمین، ساخت و نصب LDE Towers واحد الفین طرح پتروشیمی الماس ماهشهر با شرکت مصنوعات فلزی سنگین امضا شد. 
 تفاهم‌نامه سه‌جانبه طراحی، تأمین، ساخت و نصب LDE Towers واحد الفین طرح پتروشیمی الماس ماهشهر، در نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم از طریق شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی به عنوان پیمانکار EPC به شرکت سازنده مصنوعات فلزی سنگین واگذار شد. 
مهدی قارونی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی الماس ماهشهر در این آیین با اشاره به ویژگی‌های خاص برج واحد الفین طرح پتروشیمی الماس ماهشهر گفت: خوشبختانه این برج با توانمندی شرکت ایرانی در کشور ساخته می‌شود. 
جهانی، نماینده شرکت سازنده مصنوعات فلزی سنگین نیز در این آیین با قدردانی از اعتماد شرکت پتروشیمی الماس ماهشهر اظهار داشت: این برج با چنین ویژگی‌هایی تاکنون در منطقه ساخته نشده است. این برج بیش از هزار تن وزن دارد و با روش ویژه‌ای ساخته می‌شود. 
عبدالرضا مهربان، مدیرعامل شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی نیز در ادامه تصریح کرد: طراحی و حمل این برج به دلیل قطر بالای آن به محل آن استثنایی است و بر اساس بررسی‌های انجام شده ساخت آن در محل نصب در سایت باید انجام شود. 
نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم (IranPetrochem) با شعار حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز بین‌المللی همایش‌ها و نمایشگاه‌های جزیره کیش دایر است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


ناکارآمدی یا سایه دکل گمشده
محمد صفوی/ مدیر روابط عمومی سابق تاسیسات دریایی ایران
روابط عمومی قلب تپنده سازمان است
عبدالمجيدكمالى /رئيس روابط عمومى شركت مخازن سبزپتروشيمى عسلويه