۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۹
کد مطلب : ۱۶۵۵۰۱

آموزش حوزه بانکداری مدرن از اولویت های اصلی بانک ایران زمین است

مدیر استان مطالعه دقیق دستورالعمل ها و آموزش همکاران در حوزه بانکی و مالی را ضروری بیان کرد و گفت: آموزش همکاران شعب خصوصاً در حوزه بانکداری مدرن و دیجیتال و اطلاعات کامل آنان از محصولات و خدمات بانک در این حوزه جهت ارائه به مشتریان، از اولویت های اصلی مدیران عالی بانک است.
آموزش حوزه بانکداری مدرن از اولویت های اصلی بانک ایران زمین است
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،جلسه ماهانه روسای شعب استان های یزد و کرمان بانک ایران زمین با هدف توسعه محصولات بانکداری دیجیتال و تعیین راهکار مناسب جهت تحقق اهداف اعلام شده از سوی مدیر امور شعب، با حضور مدیر و معاونین استان برگزار شد.
 ابوالفضل پورحسنی مدیر استان مطالعه دقیق دستورالعمل ها و آموزش همکاران در حوزه بانکی و مالی را ضروری بیان کرد و گفت: آموزش همکاران شعب خصوصاً در حوزه بانکداری مدرن و دیجیتال و اطلاعات کامل آنان از محصولات و خدمات بانک در این حوزه جهت ارائه به مشتریان، از اولویت های اصلی مدیران عالی بانک است.
پورحسنی تجهیز و تقویت منابع بانکی را مهمترین وظیفه و رسالت سیستم بانکی دانست و افزود: روسای شعب با برنامه ریزی دقیق و تشکیل تیم های بازاریابی هدفمند، به فروشگاه ها، شرکت ها و مراکز تجاری اطراف شعبه مراجعه کنند و با معرفی محصولات بانک به مشتریان، در جهت جذب منابع اقدام کنند.
مدیر استان از همکاران خواست تا جهت شرکت در آزمون ارتقا و جانشین پروری آمادگی کامل داشته باشند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی